Calendari de matrícula - 3r curs

Curs 2018-2019

Divendres 13 de juliol 2018
08:30h Daniel Folqué Giménez
Marc Font Caballé
Martí Fontclara Palomeras
Joan Fort Nieto
Jordi García Jimenez
Juan Manuel García Rama
Alejandra Germán-Palacios Crevani
Queralt Giralt Soler
Andoni Goldaracena Sesma
Aarón González González
09:30h María González De Aspuru García
Laura Guillén Alcaraz
Víctor Hernández Barrios
Saya Ikenoya  
Hector Jara Canut
Marta Jornet Espí
Antoni Jorquera Bordonau
Andreu Juan Triguero
Arnau Julià Collados
Carmen Kleykens Vidal
10:30h Stephano Labarca Riveros
Maria Jose Llergo Sanchez
Antoni Llofriu Prohens
Abraham Lojo Vigoy
Miquel López Garcia
Jordi López Jové
Roberto López Martínez
Arnau Martín López
Carlos Martín Esteve
Valentín Miralles Guardiola
11:30h Quim Mòdol Sagristà
David Montoya Lasala
Didac Moral Solsona
Álvaro Ocón Ocón
Jordi Orell Villalonga
Marina Ortega Mira
Sergi Palou Casas
Meritxell Pasalamar Forcadell
Carlos Pérez Álvarez
Àlex Pérez Basagañas
12:30h Diego Pérez Fuertes
Àngel Pérez Ortega
Pau Planell Molist
Alejandro Ponce Real
M. Rosa Pons Tena
Kayla Portugal  
Oscar Prats Àguila
Dilluns 16 de juliol 2018
08:30h Manel Puig Martínez
Ignasi Ricart Franch
Joana Roche Roca
Darío Rodríguez Ventura
Gerard Romero Giralt
Abigail Rosa Puig
Sandra Ruibal Puertas
Martina Sabariego Arcón
Maria Salat Navarro
Daniel Salido Herba
09:30h Adrià Sánchez Lasierra
Gerard Sánchez Safont
Bernat Santacana Hervada
Andrea Santiago Carrillo
Juan José Serí Leganés
Joan Seriña Gou
Gil Sisquella Oncins
Jaume Solà Serra
Patrick Solé Valls
Iria Souto Fernández
10:30h Viviana Suárez Garzón
Samuel Tapia Soler
Judith Terribas Llopis
Xiluva Tomás Fernández
Oriol Agustí Tonietti Serrano
Adrià Tort Paredes
Maria Traver Brizzolis
Eneko Urrestarazu Iglesias
Mariona Ustrell Altayó
David Valera Ruiz
11:30h Marc Vall Balañà
Eloi Vallvé Sayrach
Pablo Valverde Calvo
Frederico Vannini  
Marcos Vázquez Rendo
Patricia Ventura Recio
Raul Viceiro Fernandez
Daniel Vidal Mialoviez
Berta Vidal Molera
Andrea Vilar López
12:30h Maria Del Mar Vilaseca Puy
Pablo Villa Bulnes
Bernat Villà Martí
Aurore Vizentini Finet
Elena Zamudio García De Las Bayonas
Daniel Zaragoza Cantó
Ainhoa Zugaza Terradillos
Benjami Abad Claraso
Dimarts 17 de juliol 2018
08:30h Julian Abad Rivera
Queralt Adam Colom
Pablo Albarracín Abellán
Pablo Alcántara Martínez
Gisela Alegret Pérez
Àlex Almirall López
Sergio Álvarez Guerrero
Bruna Anfruns La Rosa
Maite Arciniega  
Ismael Azidane Chenlo
09:30h Adrià Barranco Fernández
Clàudia Baulies Pérez
Lluís Borrell Carreras
Clàudia Bosch Canet
Carmina Brandariz Batlle
Paula Caminals Martínez
Ferran Campos Ramos
Guifré Canadell Borrell
Ignacio Canto Lázaro
Aura Careta Plans
10:30h Xavier Casademont   Cases
Roger Cassola Gusils
Tània Castell Sancho
Alex Castellana Hermosilla
Fabio Breogán Catania Vázquez
Daniel Cercós González
Arieh Saul Chrem Paz
Alejandro Climent Cano
Mario Coloma Cerver
Mar Compte Rojas
11:30h Míriam Cortada Moguer
Ricard Cots Toscano
Maria Cruz Millet
Roman Cubelos Pesquer
Helena Cullaré Cavallé
Javier Curiel Perez
Miquel De Jorge Artells
Marina De La Maza  
Laura Del Pozo Julián
Grégoire Rémi Delforge  
12:30h Alejandro Delgado Fernández
Andreu Diport Feliu
Jon Andoni Dudagoitia Varea
Júlia Espinet Alegre
Elena Fernández González
Adrián Ferrer López
Oscar Diego Flores Egüez