Calendari de matrícula - 1r curs

Curs 2018-2019

DILLUNS 9 DE JULIOL
08:30 Cortés Panyella, Cristina
Zamora Meseguer, Antonio
Palacios Guardia, Alberto
Garriga Traugut, Clara
Franco Gutierrez, Víctor
Seijas Vieites, Antón
Urzaiz Zamora, Marta
Guezala Varela, Iñaki
Vicente Beltrán, Luis Manuel
Abela Cruz, Gustavo
09:30 Cid Pérez, Eloi
Prim Roma, Jordi
Aguiló Jiménez, Pedro
Gual Gasull, Lluís
Sanchis Llorens, Anna
Ureña Peñalva, Belén
Pellicer Faus, Sira
Nicolás De Cabo, Ana
Blanco Camps, Jana
Marchal Arjona, Laura
10:30 Zarco Navas, Jose
Baulida Palomeras, Rita
Moscoso Sequera, Arturo
Carranza Anasagasti, Jon
Sastre Cebrián, Guillermo
Oroño Guillén, Ariana Soledad
Lladó Salas, Ana
Gálvez Otero, Daniel
Noé De Yebra, Víctor
Martí Devesa, Joan
11:30 Inoue Ferrando, Pablo
Asensi Gandía, Alba
Lacalle Berasategi, Eneko
Panadés Palou, Alba
Macias I Alcañiz, Nina
Gonzalez Salinas, Cesar
Megías Sánchez, Estela
Cabañero Filgueira, Marta
Callejas García, Miguel
Castillo Ortiz, Miguel Angel
DIMARTS 10 DE JULIOL
08:30 Romero Boix, Cristina
De Antonio Sancho, Oriol
Cofan Esteba, Maria
Paz Martín, Rubén
Estévez Fernández, Ana
Tranis Cordón, Dídac
Piqué Salvat, Camil
Jaime Doblado, Alfredo Eugenio
Reinon Roig, Maria
Aragó Arias, Sergi
09:30 Wolfsohn, Nicole
Roig Ortiz, Òscar
Garriga Santapau, Pau
Gurpegui Gelices, Pau
Vaquer Viedma, Júlia
Gimeno Alemany, David
Puig Doria, Andrea
Higon Abril, Alejandro
Font Espinoza, Elena
Marín Morales, Vicente
10:30 Gómez López, Martí
Díez Hierro, Andrés
Martí Llaó, Andrea
Pardo Cortada, Clara
Prunés De Riba, Ignasi
Ayuso Márquez, Carlos
Brandl Garcia, Mario
Bosch Sánchez, Eric
Espartero Junquera, Marina
Casas Coll, Núria
11:30 López Tello, Laia
Rocosa Gáñez, Paula
Valles Franco, Miguel
Meseguer Mira, Luis
Sáenz López, Alejandra
Ferrer Marcoval, Quim
Flores I Mula, Miquel
Vilar Codina, Mar
Botella, Mateo
Zarzuela Castro, Emma
DIMECRES 11 DE JULIOL
08:30 Nogues Naranjo, Joana
Cercós González, Daniel
Caballé Bellot, Paula
Casanova Colomé, Roger
Bassacoma Xampró, Enric
Colago Montañés, Laura
Garcia Serna, Jordi
Esquinas Martínez, Miquel
Maia Rodríguez, Ánxelo
Trujillo Pastor, Lourdes
09:30 Cereceda Duaso, Blanca
Amargos Galicia, Ivette
Asensi Arranz, Roger
Padilla Monteoliva, Enrique
Segarra Hernàndez, Toni
Núñez Amorós, Sergi
López López, Ignacio
Arévalo Salas, Àngel
Cantero Lastre, Miquel
Pons Moyà, Jaume
10:30 Reyes Abad, Guillermo
Gual Sardà, Pere
Escudé Vilanova, Jan
Zeiler, David
Tejedor Arruga, Quim
Santacana Hervada, Clara
Puerto Garcia, Joan
Medina Alfaro, Irene
Delgado Pérez, Javier
Fernández Gamerdinger, Diego
11:30 Ramon Bausà, Enric
Xaubet Piferrer, Anna
Salles Balagueró, Guillem
Sanchez Montes, Marti
Renom Vilardell, Sergi
Ferrandis Miguel, Andreu
Gil, Pablo
Brogniart, Hugo
Reig Roura, Aina
Bordon Arbelo, Jaquelin
DIJOUS 12 DE JULIOL
08:30 Serra I Aynó, Ivet
Almiñana Morales, Luca
Sanchez Martínez, Marc
García Sendra, Sergi
Gil Soriano, María Inmaculada
Darder García, Mercedes
Carvajal Mata, Ona
Feliu Hernàndez, Marina
De Teresa Navarro, Silvia
Del Pozo De Torres, Miquel
09:30 Freixa Giner, Jordi
Sanahuja Olivé, David
Soler García, Júlia
Farre Sanchez, Gerard
Latorre Urbaneta, Julen
Urkola Etxabe, Unai
Verdugo Gálvez, David
Avilés Marín, Aitana
Oteo Saiz, Gabriel
Orcajo Fernández, Álvaro
10:30 Ciurana Abellí, Blai
Pla Forcadell, Miquel
Molina Diaz-Vizcaino, Josep Antoni
Almazan Becerril, Adolfo
Suy Saurina, Emma
Cerezo Escabias, Carlos
Sestakovas, Ignas
Curto Pla, Pep
Grimau Herrero, Gabriel
Angulo Plazaola, Oihane
Ponsí Vilà, Guillem